O nas

Cukiernia Trojanka jest rodzinną firmą z wieloletnią tradycją. Naszym nadrzędnym celem jest zaspokajanie gustów najbardziej wymagających klientów, dlatego dbamy o najwyższą jakość i wyśmienity smak wypieków, stosujemy unikalne receptury, stale rozszerzamy naszą ofertę.

Wszystko to sprawia, że posiadamy duże grono stałych odbiorców , jednocześnie pozyskując nowych, którzy docenili nasze wyroby.

Nasza firma dynamicznie się rozwija, pracujemy w cukierni wyposażonej w nowoczesny sprzęt, wykorzystując najnowsze technologie. Zatrudniamy kilkadziesiąt osób, kreatywnych cukierników z wieloletnim doświadczeniem i doskonałymi umiejętnościami.

Nasze wyroby dostarczamy własnym, specjalnie do tego przystosowanym transportem.

Zaopatrujemy w ciasta wiele sklepów, w tym znanych i cenionych sklepów sieciowych, hoteli, sal weselnych, odbiorców hurtowych i klientów indywidualnych na terenie województw: mazowieckiego, lubelskiego, lubuskiego, łódzkiego, podlaskiego, wielkopolskiego.

Chętnie podejmiemy współpracę z odbiorcami w całej Polsce.

W swojej ofercie posiadamy 80 gatunków ciast, kilkanaście rodzajów ciastek deserowych, kilkanaście rodzajów ciastek kruchych oraz bogaty wybór tortów. Zachęcamy do spróbowania naszych wypieków i skorzystania z oferty.